S vibrátorem k pevnému zdraví

Erotika je běžnou součástí našeho života. Již dávno se ale neomezuje pouze na vlastní ložnici, ale setkáváme se s ní ve společenském životě. Nejčastěji tedy v televizi. Není film, kde by se aspoň jednou neobjevil hluboký výstřih hlavní hrdinky nebo rovnou pohled na její prsa. Přesto je většina lidí stydlivějších, hůře se seznamují a spíše se upínají k životu na internetu. Naleznete zde nespočetně porna zdarma a na každodenní masturbaci vám to bohatě postačí. Nemáte pak ani touhu po nějakém sexuálním životě.

Pokud však vaše touha ještě hoří, jen zrovna nemáte partnera (nebo spolu nemáte milostný život), je zde šance. Erotické pomůcky vás spasí. Je neuvěřitelné, že přestože ve filmech je nahota a erotický vtip zcela běžný, tak erotické pomůcky jsou tabu. Nemluví se o nich, nepíše a žádné známé osobnosti je masově nepropagují. Přesto erotická hračka vibrátor pomohla nejedné ženě z deprese, samoty a ukojila sexuální touhu.

V česku má vibrátor zrhuba 30% domácností. To je málo, protože na západě je to až 50%. A lidé kteří jej mají, tak vědí proč:

1) osamocené ženy si mohou užívat „sexuální styk“ kdy chtějí. Bez bázně si tento umělý penis strčit do libovolného otvoru. Nikdy se neunaví a stále bude vrnět (samozřejmě, sem tam musíte dobít či vyměnit baterie). Dosažení orgasmu s vibrátorem je mnohem jednodušší než s chlapem. Děláte si totiž přesně co máte ráda. Existují vibrátory na dráždění klitorisu a rychlost orgasmu se počítá doslova v několika minutách.

2) smíšené páry (muž + žena) mohou robertek použít pro oživení svých erotických hrátek. Pánové se mohou s vibrátorem prostřídat a dopřát svému penisu chvíli odpočinku. Pro ženu tak bude styk mnohem delší s větší šanci na dosažení orgasmu. Odvážnější ženy si mohou dopřát „pod obojí způsobou“. Tedy penis i vibrátor najednou, do každé dírky jeden. A nakonec i ženy mohou svému chlapovi pořádně protáhnout zadeček. Pánům se to určitě bude líbit

3) homosexuální páry vibrátor využijí úplně stejně jako smíšené. Známá věc je, že tato skupina je také mnohem zběhlejší v používání erotických pomůcek.

Rozhodně využijte příležitosti dnešní moderní doby a neomezujte se jen na nejnovější mobily. Kupte si online i nejnovější erotické pomůcky. Ukájejte své sexuální fantazie každý den, kdy budete chtít.